Wybrano grupę uczniów która wyjedzie do Rumunii w ramach projektu Erasmus+

GRUPA DO RUMUNII

Po wielu przemyśleniach w końcu udało wybrać grupę dwunastu uczniów – uczestników projektu Erasmus+ na wyjazd do Rumunii. Szkoła w Valea Lui Mihai jest naszą szkołą partnerską w programie ,,We believe in a better Europe” Erasmusa+.

Niestety nie można zabrać wszystkich, więc trzeba było posłużyć się kryteriami. Były to przede wszystkim: zaangażowanie w pracę przy projekcie, wysoka kultura osobista, dobre wyniki w nauce i chęć przeżycia nowych wrażeń.

Do wyjazdu pod opieką koordynatorki projektu Anny Kocińskiej i p. Pauliny Wawrzyniak- Rusieckiej zakwalifikowali się:

Nina Grzywnowicz, Joanna Linka, Kinga Stachowiak, Magda Winkel, Klaudia Bewicz, Kamila Lipiec, Bogusz Grzeszczyk, Jakub Janaszak i Ignacy Brzeziński z klasy II TB oraz z klasy III TBF: Dariusz Wietrzyński, Damian Dominiak i Paweł Kowalski.

www.zsp3-gniezno.pl/galeria,pl,289.html