Świąteczna paczka

„Świąteczna paczka”

ZSP nr 3

Tradycją lat ubiegłych także w tym roku w Adwencie zorganizowaliśmy w naszej szkole akcję pt: „Świąteczna paczka”. Chcieliśmy w ten sposób otworzyć nasze serca i podzielić się tym co mamy z dziećmi i młodzieżą ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego  Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia N.M.P. mieszczącego się w Gnieźnie przy ul. Św. Wojciecha 3.

Naszym pragnieniem było również to, aby wspomóc jak najwięcej rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, bądź przeżywających bardzo trudny moment swojego  życia. Dlatego  zbieraliśmy słodycze i żywność z długim terminem ważności oraz artykuły przemysłu chemicznego niezbędne do codziennego użytku.

Podobnie jak w latach poprzednich, również w tym roku wszystkie klasy z radością i wielkim entuzjazmem podjęły to wyzwanie i przygotowały przepiękne paczki.

Myślę, że ofiarowane przez nas produkty pomogą choć w jakiejś malutkiej części uczynić nadchodzące święta bardziej radosnymi i pogodnymi tym wszystkim, którzy takiego wsparcia potrzebują.

Z sercem pełnym radości i ogromnej wdzięczności DZIĘKUJĘ wszystkim klasom, które włączyły się do tej akcji.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Sebastian Wietrzykowski