„Świąteczna paczka”

ZSP nr 3

Tradycją lat ubiegłych, także w tym roku w Adwencie organizujemy w naszej szkole akcję pt: „Świąteczna paczka”. Chcemy w ten sposób otworzyć nasze serca i podzielić się tym co mamy z dziećmi i młodzieżą ze SPECJALNEGO OŚRODKA WYCHOWAWCZEGO Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia N.M.P. mieszczącego się w Gnieźnie przy ul. Św. Wojciecha 3 Pragniemy również wspomóc, choć symbolicznie kilka rodzin uczniów z naszej szkoły, które znajdują się w niezwykle trudnej sytuacji materialnej, dlatego zbierać będziemy słodycze oraz żywność z długim terminem ważności. Myślę, że ofiarowane przez nas produkty pomogą choć w jakieś malutkiej części uczynić nadchodzące święta bardziej radosnymi i pogodnymi, tym wszystkim, którzy takiego wsparcia potrzebują. Produkty te można przynosić do katechety p. Sebastiana Wietrzykowskiego, który serdecznie ZAPRASZA do czynnego włączenia się do naszej świątecznej akcji.

RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ WIĘCEJ!

www.E1.pl - strony internetowe