TUTORING W ZSP NR 3

Tutoring to metoda edukacji zindywidualizowanej, która opiera się na bezpośrednim spotkaniu tutora
z uczniem.
Tutor to osoba posiadająca wiedzę, doświadczenie, oraz potrafiąca pracować w relacji jeden na jeden.
Tutoring jest najczęściej długofalowym procesem współpracy, nakierowanym na integralny, obejmujący wiedzę, umiejętności i postawy – rozwój podopiecznego.
Istotą tutoringu są indywidualne spotkania, na których w atmosferze dialogu, szacunku i wzajemnej uwagi tutor pracuje z podopiecznym, pozwalając mu dogłębnie poznać określony obszar wiedzy, rozwinąć umiejętność samodzielnego jej zdobywania oraz rozwinąć sztukę maksymalnego korzystania z własnych talentów.
Osoby tutora i ucznia łączy więź pełna zaufania, która ma sprzyjać rozwojowi naukowemu, osobistemu
i spo
łecznemu ucznia.
Głównym narzędziem tutoringu jest rozmowa pomiędzy tutorem i uczniem.
Tutor nie narusza zaufania podopiecznego.

Jeśli masz ochotę brać udział w programie, szukasz osoby dorosłej, której możesz zaufać, kogos z kim chciałbys porozmawiac, czekamy na Ciebie ;)

TUTORZY W ZSP NR 3
1.ANNA KOCIŃSKA – dyżur : wtorek 8:00-8:45 (sala nr 2)

2. BARBARA BIRONT- dyżur: czwartek 14:30-15:15 (gabinet pedagoga)
3. ROBERT ANDRZEJEWSKI – dyżur: czwartek 14:10-14:55 (pokój nauczycielski)